پیکرتراشی بادی جت

تاثیر قرصهای دکتر پیکرتراشی تهران در اعتیاد زنان!

پیکر تراشی چیست اصل کلی درباره مواد محرک موجود است که هر چیزی از جمله قرص , چای و کپسول به‌سرعت فرد را لاغر می‌نماید , به طور حتم دربردارنده مواد محرک میباشند و ممکن است درین در میان پرسشی مطرح شود با این تیتر که چه اشکالی دارد که ماده‌ای تخت‌گاز موجب کاهش وزن یا این که تناسب‌اندام شود , که در پاسخ باید اعلام‌کرد ; این مواد می توانند موجب اعتیاد به مواد محرک شوند .

بیشتر داروهای لاغرکننده , اشتها آور و خواب آور که در سالیان اخیردربازار با گونه های وقیمتهای متعدد به فروش می رسد , با مواد مخدر وناخالص تهیه و تنظیم میشود .

این قرصها که عمده آن‌ها از ماده مخدر ( آمفتامین ( تهیه می گردد دارنده خاصیت‌های لحظه‌ای و کاذب است و اکثر زمان ها آنان سیستم‌های عصبی و چربی‌های طبیعی بدن را از بین میبرند .

اغلب این قرص‌ها با مواد ناخالص و نشان‌های تقلبی پزشکی از کشورهای عربی و ترکیه وارد جمهوری اسلامی ایران می‌شود و در شهرهای بلندمرتبه فروش خیر و خوبی داردو مصرف این داروها همچنین سبب بروز بیماری‌های خل وچل چون افسردگی و توهم می‌شود .

بعضا از این قرصها مخصوصا قرص‌های خواب آور با درصدی ( اکستاسی ( که‌بر فهم افراد تاثیر مخربی میگذارد , تهیه و تنظیم می‌شود . مصرف این قرصها در نهایت به جهت وجود مواد مخدر مصرف‌کننده را وابسته مینماید و ناخالص بودن آنان عواقب خطرناک تری چه بسا مرگ و فلج مغزی را به ملازم می آورد .
توصیه برای قرصهای دکتر پیکرتراشی تهران ; باشگاه ورزشی , آرایشگاه , لباس دوزی

ولی مورد این است که برخی از آرایشگاه‌های زنانه و چه بسا خیاطی ها و حتی سالنهای ورزشی در کشور ایران , ماده اعتیادآور شیشه را تحت عنوان داروی دکتر پیکرتراشی تهران توصیه و توزیع مینمایند و اعتیاد زنان به‌این ماده محرک توسعه و گسترش پیدا کرده است .

سوال ما این است که چرا وزارت بهداشت با وجودیکه شاهد فروش دست به دست داروهای غیر مجاز دکتر پیکرتراشی تهران در جامعه است , در این سو عملی بازدارنده انجام نمی دهد و آگهی شان به حدی وجود ندارد که ما شاهد معامله و مصرف این داروهای زیان آور نباشیم ; بخصوص که‌این داروها مدام بوسیله ماهواره و در سطحی گسترده تبلیغ میگردند , شماره گوشی تلفن اعلام می کنند و از طریق پست محصول را به دست مصرف کننده میرسانند

شیشه به روش های دکتر پیکرتراشی تهران بعضا از آرایشگاه ها افزوده شده‌است ; این در حالی‌ست که پزشکان و روانشناسان معتقدند که مصرف شیشه احتمال دارد در دید نخستین باعث دکتر پیکرتراشی تهران شود زیرا اشتهای فرد را نابینا میکند اما دلایل مصرف آن فوق العاده خطرناک است و درصد قابل توجهی از مصرف کنندگان این ماده مبتلا جنون , خودکشی و حالت‌های دیوانه شدید غیرقابل رجوع و برگشت میگردند .
تبلیغ قرصهای دکتر پیکرتراشی تهران در ماهواره


سوال ما این است که چرا وزارت بهداشت با وجودیکه شاهد فروش دست به دست داروهای غیر مجاز دکتر پیکرتراشی تهران در جامعه است , در این جهت عملی بازدارنده انجام نمی دهد و اطلاع رسانی شان به حدی نمیباشد که ما شاهد داد و ستد و مصرف این داروهای مضر نباشیم ; بخصوص که‌این داروها همیشه توسط ماهواره و در سطحی گسترده تبلیغ میگردند , شماره گوشی تلفن اعلام می کنند و از روش پست محصول را به دست مصرف کننده می‌رسانند . این در حالی است که در کشور خودمان محصولاتی تحت عنوان داروهای دکتر پیکرتراشی تهران وجود دارد که کد راءس بهداشت را دارااست و مورد تایید این وزارتخانه هست و چه بسا بوسیله پزشکان تغذیه نیز ورژن می گردد .
قرصهای دکتر پیکرتراشی تهران

چرا این داروها به مردمان معرفی نمی شوند تا آن‌ها به طرف داروهای غیر مجاز و حاوی روانگردان ماهواره ای سوق داده نشوند؟
وزارت بهداشت مجوز تبلیغ دارو ندارد

اسماعیل سعادتدار سرپرست رابطه ها همگانی معاونت غذا و دارو صراحتا می گوید که ما قانونا اذن تبلیغ هیچ نوع دارویی را نداریم . البته بعضی در بعضی مجلات تخصصی پزشکان میتوانند راجع به اثر منتخب و معرفی دارویشان تبلیغ نمایند .

بارها به وسیله مسوولان و در برنامه ها و گفتمان های متعدد برای مردمان عنوان کرده ایم که مصرف هر مدل تولید ها غذایی , آشامیدنی , آرایشی و بهداشتی و دارویی که دارای کد بهداشتی و جواز بهداشت اداره غذا و دارو نباشد داد و ستد و واردات و مصرفش ممنوع است .

اینها را از طریق دانشگاهها و بروشورهای متفاوت و سایتهای متفاوت اعلام کرده ایم و آگهی انجام شده است .

سازمان غذا و دارو در زمینه ی تمایلات مردمان مسوولیتی ندارد البته همه صنعت های غذایی و دارو و بهداشتی را تحت نظارت کامل دارا‌هستند و در مواجهه با تخلفها از اهرمها به کارگیری کرده و با آنها برخورد می نمایند .

وی علاوه بر این در زمینه‌ی تبلیغات ماهواره ها یاد نشان می نماید که ما دو راه و روش داریم . یکی از اطلاع رسانی در باب عدم استعمال از محصول ها غیر مجاز ماهواره ای . دیگر این که افرادی


برچسب‌ها: تویوتا ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 تير 1396ساعت 4:39  توسط Stallings Skovsgaard  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی خانه هوشمند خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]