پیکرتراشی بادی جت


فروشگاه ساز

میزبان بلاگ

دکتر پیکرتراشی تهران با تکنیک 7 - 4 - 2

پیکر تراشی چیست 2 وعده‌ی غذایی ( ناهار و شام ) , 4 میان‌وعده‌ی روزمره به دوران 7 روز . در‌این رژیم شکلات سیاه و مواد نشاسته‌ای نیز گنجانده شده است .


چرا رژیم 7 - 4 - 2

هدف این طرز این است که با شیوه‌ای دور از افراط و سختگیری و با رعایت میانروی در مصرف مواد غذایی تندرست و خوشمزه شخص را یکسری کیلوگرم لاغر نماید .


با این شیوه می‌توان یک‌سری کیلوگرم وزن کم کرد؟

در فاز اولیه این رژیم در عرض یک ماه می‌توان میان 3 تا 5 کیلوگرم وزن کم کرد .
پروتئین

فاز 1 : تقسیم بندی کردن برنامه‌ی غذایی

دو وعده‌ی غذایی ناهار و شام می بایست شامل گوشت پرندگان , ماهی , تخم مرغ , گوشت قرمز رنگ ناچیز چرب ( 120 تا 200 گرم برای خانم‌ها و 150 تا 250 گرم برای آقایان ) و سبزیجات ( دست‌کم 150 گرم برای هر وعده‌ی غذایی ) و همینطور ترازو مضاعف یه خرده مواد چرب ( یک قاشق غذاخوری کره یا ترجیحا روغن زیتون یا این که روغن کلزا ) باشد . میتوانید یک پیش غذای معمولی مانند سالاد یا سوپ سوای ماده‌ی چرب و فارغ از مواد غذایی نشاسته‌ای ( سوپ یا این که طعام بدون سیب زمینی ) به برنامه‌ی غذایی بیشتر نمایید .4 میان‌وعده

در‌این رژیم رساندن مزه شیرین با مصرف میوه یا این که ماست طبیعی تامین می شود . به این ترتیب در سا‌عتها 10 صبح , 4 و 7 بعدازظهر و حدود 10 شب برای جلوگیری از گرسنگی احتمالی می بایست میان‌وعده ای دربرگیرنده میوه یا این که ماست میل فرمایید . این میان‌وعده ها بایستی سر ساعت مشخصی صرف شوند . می توانید میزان میان‌وعده‌ها را بر حسب نیازهایتان کاهش دهید .

اعتنا داشته باشید که تقسیم بندی برنامه‌ی غذایی به دکتر پیکرتراشی تهران کمک می نماید به خاطر این که سبب کاهش انسولین ترشح‌شده میشود بنابراین دخیره‌سازی کالری‌ها کاسته شده و پروسه دکتر پیکرتراشی تهران به راحتی سپری می گردد .


ارفاق‌های فاز 1
سیب زمینی با پوست

مواد نشاسته‌ای

همانگونه که گفته شد این رژیم قسمتی از رژیم‌های سختگیرانه وجود ندارد و ارفاق‌های مناسبی دارااست . بنابراین که می‌توانید 4 جايگاه در هفته 150 گرم مواد غذایی نشاسته‌ای پخته میل کنید . خوبتر است سراغ آن‌هایی بروید که شاخص گلیسمی پایینی دارا‌هستند و منجر سیری طولانی دوران می‌شوند نظیر پاستاهای تهیه و تنظیم شده از آرد کامل , حبوبات ( عدس , لپه و غیره ) سیب زمینی پخته شده با پوست و برنج . در‌صورتی‌که این مواد غذایی را مصرف میکنید از میل کردن نان بپرهیزید . این مواد غذایی را با سالاد و صیفیجات مضاعف میل فرمائید .
شکلات سیاه

می توانید در طول هفته تا 100 گرم شکلات میل فرمائید . بهتر است این 100 گرم را تقسیم کرده و در حین هفته میل فرمایید نه به یک باره . اما میتوانید به جای آن بیسکوییت میل فرمایید .


فاز 2 : پاداش میدهد

مواد غذایی توصیه شده در فاز 1 به قوت خود باقیست . رژیم 7 - 4 - 2 اذن میدهد که پس از فاز اول , هر هفته ‌یکی از «جایزه های» زیر را به فاز یک اضافه نمائید . برای مثال در هفته‌ی بعداز فاز یک می‌توانید علاوه بر رعایت اصول نقل شده ناشتایی ی پاداش را به رژیم غذایی تان طولانی تر نمائید . برای هفته‌ی بعد از آن می توانید همین جایزه را ادامه دهید و یا این که پاداش ی دیگری تعیین نمائید .


یک

پس از هفته‌ی اول میتوانید به جای 4 سکو در هفته , هر روز مواد غذایی نشاسته‌ای میل نمایید . در واقع روزمره 200 گرم مواد نشاسته‌ای پخته شده مجاز می گردد .
دو

نان را به وعده‌ی ناهار یا شام طولانی تر فرمائید ( 80 گرم طی روز ) . مطلقا از نان های تهیه و تنظیم شده از آرد سبوس دار استعمال نمایید .
سه

میتوانید روزمره تا 4 قاشق غذاخوری روغن زیتون هم به برنامه‌ی غذایی تان بیش تر کنید .
چهار

مصرف روزمره 30 گرم پنیر نیز مجاز می گردد .
پنج

در فاز دوم می‌توانید صبحانه را نیز استارت فرمایید . برای این وعده میتوانید لا به لا 40 تا 80 گرم نان , به اضافه‌ی 10 گرم کره یا این که دو تا سه قاشق چایخوری عسل یا این که مربا میل نمایید .
شش

دو بار در هفته ‌یک غذای سنگین وزن مثل سرخ کردنی ها , غذاهای حاوی سس و غیره را به فاز اول اضافه فرمایید . تلاش نمایید این غذاها را با سبزیجات مضاعف بخورید و در کنار آنها نان و پنیر قدغن است .
هفت

دو روز یکبار می توانید یک عدد شیرینی یا این که یک تکه‌ی کوچک کیک میوه‌ای مصرف فرمایید .
تخم‌مرغ

در صورتی‌که با رعایت این اصول همچنان گرسنه می‌مانید :

چنانچه با مصرف دو وعده غذای اصلی و چهار وعده میان‌وعده کماکان گرسنه می مانید می‌توانید مقدار پروتئین ( گوشت و ماهی ) را از 150 گرم به 250 گرم برسانید یا این که تعداد تخم مرغ‌ های مصرفی را به 3 تا 4 عدد برسانید و مواد نشاسته‌ای پخته شده را از 150 گرم به 200 گرم ارتقاء دهید .

یادتان باشد زمانیکه تغییراتی در برنامه‌ی


برچسب‌ها: تویوتا ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 تير 1396ساعت 4:35  توسط Stallings Skovsgaard  | 

 
دانلود اهنگ جدید بالابر قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555 قیمت لپ تاپ ایسوس سری U قیمت لپ تاپ ایسوس سری v قیمت لپ تاپ ایسوس سری k قیمت لپ تاپ ایسوس سری N قیمت لپ تاپ ایسوس سری x قیمت لپ تاپ لپ تاپ قیمت قیمت تبلت قیمت انواع تبلت راهنمای خرید گوشی راهنمای خرید موبایل راهنمای خرید تلویزیون بهترین گوشی برای بازی بهترین گوشی برای سلفی بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید ویلا شمال دوربین مداربسته
بستن تبلیغات [X]