پیکرتراشی بادی جت

دکتر پیکرتراشی تهران با تکنیک 7 - 4 - 2

پیکر تراشی چیست 2 وعده‌ی غذایی ( ناهار و شام ) , 4 میان‌وعده‌ی روزمره به دوران 7 روز . در‌این رژیم شکلات سیاه و مواد نشاسته‌ای نیز گنجانده شده است .


چرا رژیم 7 - 4 - 2

هدف این طرز این است که با شیوه‌ای دور از افراط و سختگیری و با رعایت میانروی در مصرف مواد غذایی تندرست و خوشمزه شخص را یکسری کیلوگرم لاغر نماید .


با این شیوه می‌توان یک‌سری کیلوگرم وزن کم کرد؟

در فاز اولیه این رژیم در عرض یک ماه می‌توان میان 3 تا 5 کیلوگرم وزن کم کرد .
پروتئین

فاز 1 : تقسیم بندی کردن برنامه‌ی غذایی

دو وعده‌ی غذایی ناهار و شام می بایست شامل گوشت پرندگان , ماهی , تخم مرغ , گوشت قرمز رنگ ناچیز چرب ( 120 تا 200 گرم برای خانم‌ها و 150 تا 250 گرم برای آقایان ) و سبزیجات ( دست‌کم 150 گرم برای هر وعده‌ی غذایی ) و همینطور ترازو مضاعف یه خرده مواد چرب ( یک قاشق غذاخوری کره یا ترجیحا روغن زیتون یا این که روغن کلزا ) باشد . میتوانید یک پیش غذای معمولی مانند سالاد یا سوپ سوای ماده‌ی چرب و فارغ از مواد غذایی نشاسته‌ای ( سوپ یا این که طعام بدون سیب زمینی ) به برنامه‌ی غذایی بیشتر نمایید .4 میان‌وعده

در‌این رژیم رساندن مزه شیرین با مصرف میوه یا این که ماست طبیعی تامین می شود . به این ترتیب در سا‌عتها 10 صبح , 4 و 7 بعدازظهر و حدود 10 شب برای جلوگیری از گرسنگی احتمالی می بایست میان‌وعده ای دربرگیرنده میوه یا این که ماست میل فرمایید . این میان‌وعده ها بایستی سر ساعت مشخصی صرف شوند . می توانید میزان میان‌وعده‌ها را بر حسب نیازهایتان کاهش دهید .

اعتنا داشته باشید که تقسیم بندی برنامه‌ی غذایی به دکتر پیکرتراشی تهران کمک می نماید به خاطر این که سبب کاهش انسولین ترشح‌شده میشود بنابراین دخیره‌سازی کالری‌ها کاسته شده و پروسه دکتر پیکرتراشی تهران به راحتی سپری می گردد .


ارفاق‌های فاز 1
سیب زمینی با پوست

مواد نشاسته‌ای

همانگونه که گفته شد این رژیم قسمتی از رژیم‌های سختگیرانه وجود ندارد و ارفاق‌های مناسبی دارااست . بنابراین که می‌توانید 4 جايگاه در هفته 150 گرم مواد غذایی نشاسته‌ای پخته میل کنید . خوبتر است سراغ آن‌هایی بروید که شاخص گلیسمی پایینی دارا‌هستند و منجر سیری طولانی دوران می‌شوند نظیر پاستاهای تهیه و تنظیم شده از آرد کامل , حبوبات ( عدس , لپه و غیره ) سیب زمینی پخته شده با پوست و برنج . در‌صورتی‌که این مواد غذایی را مصرف میکنید از میل کردن نان بپرهیزید . این مواد غذایی را با سالاد و صیفیجات مضاعف میل فرمائید .
شکلات سیاه

می توانید در طول هفته تا 100 گرم شکلات میل فرمائید . بهتر است این 100 گرم را تقسیم کرده و در حین هفته میل فرمایید نه به یک باره . اما میتوانید به جای آن بیسکوییت میل فرمایید .


فاز 2 : پاداش میدهد

مواد غذایی توصیه شده در فاز 1 به قوت خود باقیست . رژیم 7 - 4 - 2 اذن میدهد که پس از فاز اول , هر هفته ‌یکی از «جایزه های» زیر را به فاز یک اضافه نمائید . برای مثال در هفته‌ی بعداز فاز یک می‌توانید علاوه بر رعایت اصول نقل شده ناشتایی ی پاداش را به رژیم غذایی تان طولانی تر نمائید . برای هفته‌ی بعد از آن می توانید همین جایزه را ادامه دهید و یا این که پاداش ی دیگری تعیین نمائید .


یک

پس از هفته‌ی اول میتوانید به جای 4 سکو در هفته , هر روز مواد غذایی نشاسته‌ای میل نمایید . در واقع روزمره 200 گرم مواد نشاسته‌ای پخته شده مجاز می گردد .
دو

نان را به وعده‌ی ناهار یا شام طولانی تر فرمائید ( 80 گرم طی روز ) . مطلقا از نان های تهیه و تنظیم شده از آرد سبوس دار استعمال نمایید .
سه

میتوانید روزمره تا 4 قاشق غذاخوری روغن زیتون هم به برنامه‌ی غذایی تان بیش تر کنید .
چهار

مصرف روزمره 30 گرم پنیر نیز مجاز می گردد .
پنج

در فاز دوم می‌توانید صبحانه را نیز استارت فرمایید . برای این وعده میتوانید لا به لا 40 تا 80 گرم نان , به اضافه‌ی 10 گرم کره یا این که دو تا سه قاشق چایخوری عسل یا این که مربا میل نمایید .
شش

دو بار در هفته ‌یک غذای سنگین وزن مثل سرخ کردنی ها , غذاهای حاوی سس و غیره را به فاز اول اضافه فرمایید . تلاش نمایید این غذاها را با سبزیجات مضاعف بخورید و در کنار آنها نان و پنیر قدغن است .
هفت

دو روز یکبار می توانید یک عدد شیرینی یا این که یک تکه‌ی کوچک کیک میوه‌ای مصرف فرمایید .
تخم‌مرغ

در صورتی‌که با رعایت این اصول همچنان گرسنه می‌مانید :

چنانچه با مصرف دو وعده غذای اصلی و چهار وعده میان‌وعده کماکان گرسنه می مانید می‌توانید مقدار پروتئین ( گوشت و ماهی ) را از 150 گرم به 250 گرم برسانید یا این که تعداد تخم مرغ‌ های مصرفی را به 3 تا 4 عدد برسانید و مواد نشاسته‌ای پخته شده را از 150 گرم به 200 گرم ارتقاء دهید .

یادتان باشد زمانیکه تغییراتی در برنامه‌ی


برچسب‌ها: تویوتا ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 تير 1396ساعت 4:35  توسط Stallings Skovsgaard  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی خانه هوشمند خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]