پیکرتراشی بادی جت


فروشگاه ساز

میزبان بلاگ

رژیم دکتر پیکرتراشی تهران سوای گرسنگی!

کاهش وزن

در شرایطی که قرار بود هر کسی فقط به خودش گرسنگی بدهد و رژیم‌های دشوار بگیرد که دیگر رژیم درمانی , کاربردی نداشت!

حرف از رژیم‌های دکتر پیکرتراشی تهران که می گردد همه به یاد گرسنگی و ضعف و بی‌حالی می‌افتند! درحالی‌که متخصص ها علم تغذیه معتقدند رژیم‌های دکتر پیکرتراشی تهران نباید هیچ وقت منجر ذره‌ای گرسنگی شوند .

اساسا رژیم‌های سختی که با گرسنگی ملازم می باشند , اکثراً نتیجه عکس میدهند چرا که بالاخره یک روز , فرد تحملش تمام می گردد و بیشتر از گذشته , می‌خورد و وزن بیشتر می‌کند! در اینجا شما‌را با راهکارهای صحیح لاغر شدن آشنا میکنیم .
چه کنیم که در برابر رژیم , باخت نخوریم؟

در رژیم‌های کاهش وزن , انتخاب وعده‌ها , مقدار خوراک و به خصوص نوع طعام می بایست به گونه‌ای باشد که کالری دریافتی از آنها , طی روز کمتر از نیاز تن باشد و در عین درحال حاضر منجر حس سیری شوند . به این ترتیب باید از خوراکی‌هایی سود کرد که حجم قابل توجهی دارا‌هستند و به اصطلاح , معده را پر می‌کنند , اما کالری متعددی به تن نمی‌رسانند . با رعایت این رژیم , فرد قادر است 3 وعده اساسی و 3 میان وعده هم از خوراکی‌های مختلف داشته باشد و در عین حالا لاغر شود .


در صورتی‌که قرار بود هر کسی صرفا به خودش گرسنگی بدهد و رژیم‌های سخت بگیرد که دیگر رژیم درمانی , کاربردی نداشت! هرچند احتمال دارد یک شخص با عزم , برای مدتی وزنش را کم کند , ولی این باعث ساخت ولع و حرص فراوان در آن فرد خواهد شد که به محض شکسته شدن تحملش , باعث به بیش تر وزن شدید میشود . معمولاً در اشخاصی که این‌گونه رژیم میگیرند , بعداز این که رژیمشان شکسته می‌شود وزنی که به دست می آورند از وزن اولیه‌شان خیلی اضافه خواهد بود .
کدام خوراکی‌ها ورزش را بی‌حاصل می‌کنند؟

در رژیم درمانی علاوه بر مقدار خوراک , مدل آن نیز از اهمیت زیادی شامل است . به عنوان مثال , در صورتی‌که یک فرد گرسنه , حدود 50 گرم چیپس سیب‌زمینی مصرف کند , حدود 400 کیلوکالری انرژی دریافت کرده است , اما این‌که یک فاصله 1 کیلومتری را پیاده‌روی نماید , صرفا حدود 110 کیلوکالری می‌سوزاند . به این ترتیب در مسابقه‌ای که لا به لا ورزش و خوراکی پرکالری موجود هست , مدام خوراکی پرکالری موفق است! ضمن اینکه این خوراکی‌ها به دلیل ماهیت شیمیایی‌شان , خیلی زود سبب ساز گرسنگی دوباره میگردند .
بخش اعظمی از افراد فکر می‌کنند با خوردن لیموترش بعد از غذا می توانند چربی غذا را از در میان ببرند , ولی چنین چیزی حقیقت ندارد . گرچه شاید بعداز تناول کردن لیمو , چربی را کمتر در دهانمان شم کنیم , اما چربی خوراک به هیچ‌وجه با این کار از لابه‌لا نمی‌رود .

به بیان ساده‌تر , 50 گرم چیپس شاید در پهنا یک ساعت احساس سیری خفیف بدهد , ولی فورا بعد از آن سبب ساز به گرسنگی شدید می گردد . در نتیجه , این خوراکی‌ها نه‌تنها کالری خیلی زیادی را در حجم ناچیز به بدن می‌رسانند , بلکه فراوانی گرسنگی را نیز در طول روز زیاد می نمایند . این گرسنگی باعث میگردد فرد زیادتر بخورد و تجمع این کالری‌ها در 24 ساعت , فوق‌العاده اضافه از نیاز روزانه وی خواهد بود .

گرسنگی با اشتها فرق داراست

فردی که میخواهد با رژیم وزنش را کاهش دهد , نباید حس گرسنگی پیدا نماید . در واقع حس گرسنگی و اشتها , با یکدیگر گوناگون می‌باشند . گرسنگی یک موضوع فیزیولوژیک و ارگانیک است و هرکسی گرسنه میگردد , باید طعام بخورد . به عنوان مثال در شرایطی‌که کسی یکسری ساعت غذا نخورده باشد و قند خونش پایین افتاده باشد و حس سرگیجه و رغبت شدید به غذا میل کردن داشته باشد , می‌گوییم گرسنه است .

البته اشتها یک قضیه دیوانه است , یعنی ممکن است شخص برای مثال ناهار خورده و کاملاً سیر باشد , ولی به عبارتی لحظه شخص دیگری بیاید و به او یک کاسه بستنی یا این که یک جام آب‌میوه تعارف کند . دراین‌صورت گرچه شخص سیر است , البته بدش نمی‌آید پاره ای بستنی یا این که آب میوه نیز بخورد . این شم , اشتها یا قصد به خوردن غذا نام دارااست . درباره ی اشتها هم حتی در رژیم‌های کاهش وزن نباید با آن جنگید , بلکه بایستی با آن مدارا کرد . یعنی خیر صد درصد اشتها را نفی می کنیم و نه کاملاً آزادش می گذاریم . مثلا در شکل سیر بودن , بهتر است صرفا 2 تا 3 قاشق چای‌خوری بستنی بخوریم یا این که فقط یک پنجم آب‌میوه را بنوشیم &# پیکر تراشی با لیپوماتیک ;


برچسب‌ها: تویوتا ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 تير 1396ساعت 4:34  توسط Stallings Skovsgaard  | 

 
دانلود اهنگ جدید بالابر قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555 قیمت لپ تاپ ایسوس سری U قیمت لپ تاپ ایسوس سری v قیمت لپ تاپ ایسوس سری k قیمت لپ تاپ ایسوس سری N قیمت لپ تاپ ایسوس سری x قیمت لپ تاپ لپ تاپ قیمت قیمت تبلت قیمت انواع تبلت راهنمای خرید گوشی راهنمای خرید موبایل راهنمای خرید تلویزیون بهترین گوشی برای بازی بهترین گوشی برای سلفی بلیط هواپیما دانلود آهنگ جدید ویلا شمال دوربین مداربسته
بستن تبلیغات [X]