پیکرتراشی بادی جت

رژیم دکتر پیکرتراشی تهران سوای گرسنگی!

کاهش وزن

در شرایطی که قرار بود هر کسی فقط به خودش گرسنگی بدهد و رژیم‌های دشوار بگیرد که دیگر رژیم درمانی , کاربردی نداشت!

حرف از رژیم‌های دکتر پیکرتراشی تهران که می گردد همه به یاد گرسنگی و ضعف و بی‌حالی می‌افتند! درحالی‌که متخصص ها علم تغذیه معتقدند رژیم‌های دکتر پیکرتراشی تهران نباید هیچ وقت منجر ذره‌ای گرسنگی شوند .

اساسا رژیم‌های سختی که با گرسنگی ملازم می باشند , اکثراً نتیجه عکس میدهند چرا که بالاخره یک روز , فرد تحملش تمام می گردد و بیشتر از گذشته , می‌خورد و وزن بیشتر می‌کند! در اینجا شما‌را با راهکارهای صحیح لاغر شدن آشنا میکنیم .
چه کنیم که در برابر رژیم , باخت نخوریم؟

در رژیم‌های کاهش وزن , انتخاب وعده‌ها , مقدار خوراک و به خصوص نوع طعام می بایست به گونه‌ای باشد که کالری دریافتی از آنها , طی روز کمتر از نیاز تن باشد و در عین درحال حاضر منجر حس سیری شوند . به این ترتیب باید از خوراکی‌هایی سود کرد که حجم قابل توجهی دارا‌هستند و به اصطلاح , معده را پر می‌کنند , اما کالری متعددی به تن نمی‌رسانند . با رعایت این رژیم , فرد قادر است 3 وعده اساسی و 3 میان وعده هم از خوراکی‌های مختلف داشته باشد و در عین حالا لاغر شود .


در صورتی‌که قرار بود هر کسی صرفا به خودش گرسنگی بدهد و رژیم‌های سخت بگیرد که دیگر رژیم درمانی , کاربردی نداشت! هرچند احتمال دارد یک شخص با عزم , برای مدتی وزنش را کم کند , ولی این باعث ساخت ولع و حرص فراوان در آن فرد خواهد شد که به محض شکسته شدن تحملش , باعث به بیش تر وزن شدید میشود . معمولاً در اشخاصی که این‌گونه رژیم میگیرند , بعداز این که رژیمشان شکسته می‌شود وزنی که به دست می آورند از وزن اولیه‌شان خیلی اضافه خواهد بود .
کدام خوراکی‌ها ورزش را بی‌حاصل می‌کنند؟

در رژیم درمانی علاوه بر مقدار خوراک , مدل آن نیز از اهمیت زیادی شامل است . به عنوان مثال , در صورتی‌که یک فرد گرسنه , حدود 50 گرم چیپس سیب‌زمینی مصرف کند , حدود 400 کیلوکالری انرژی دریافت کرده است , اما این‌که یک فاصله 1 کیلومتری را پیاده‌روی نماید , صرفا حدود 110 کیلوکالری می‌سوزاند . به این ترتیب در مسابقه‌ای که لا به لا ورزش و خوراکی پرکالری موجود هست , مدام خوراکی پرکالری موفق است! ضمن اینکه این خوراکی‌ها به دلیل ماهیت شیمیایی‌شان , خیلی زود سبب ساز گرسنگی دوباره میگردند .
بخش اعظمی از افراد فکر می‌کنند با خوردن لیموترش بعد از غذا می توانند چربی غذا را از در میان ببرند , ولی چنین چیزی حقیقت ندارد . گرچه شاید بعداز تناول کردن لیمو , چربی را کمتر در دهانمان شم کنیم , اما چربی خوراک به هیچ‌وجه با این کار از لابه‌لا نمی‌رود .

به بیان ساده‌تر , 50 گرم چیپس شاید در پهنا یک ساعت احساس سیری خفیف بدهد , ولی فورا بعد از آن سبب ساز به گرسنگی شدید می گردد . در نتیجه , این خوراکی‌ها نه‌تنها کالری خیلی زیادی را در حجم ناچیز به بدن می‌رسانند , بلکه فراوانی گرسنگی را نیز در طول روز زیاد می نمایند . این گرسنگی باعث میگردد فرد زیادتر بخورد و تجمع این کالری‌ها در 24 ساعت , فوق‌العاده اضافه از نیاز روزانه وی خواهد بود .

گرسنگی با اشتها فرق داراست

فردی که میخواهد با رژیم وزنش را کاهش دهد , نباید حس گرسنگی پیدا نماید . در واقع حس گرسنگی و اشتها , با یکدیگر گوناگون می‌باشند . گرسنگی یک موضوع فیزیولوژیک و ارگانیک است و هرکسی گرسنه میگردد , باید طعام بخورد . به عنوان مثال در شرایطی‌که کسی یکسری ساعت غذا نخورده باشد و قند خونش پایین افتاده باشد و حس سرگیجه و رغبت شدید به غذا میل کردن داشته باشد , می‌گوییم گرسنه است .

البته اشتها یک قضیه دیوانه است , یعنی ممکن است شخص برای مثال ناهار خورده و کاملاً سیر باشد , ولی به عبارتی لحظه شخص دیگری بیاید و به او یک کاسه بستنی یا این که یک جام آب‌میوه تعارف کند . دراین‌صورت گرچه شخص سیر است , البته بدش نمی‌آید پاره ای بستنی یا این که آب میوه نیز بخورد . این شم , اشتها یا قصد به خوردن غذا نام دارااست . درباره ی اشتها هم حتی در رژیم‌های کاهش وزن نباید با آن جنگید , بلکه بایستی با آن مدارا کرد . یعنی خیر صد درصد اشتها را نفی می کنیم و نه کاملاً آزادش می گذاریم . مثلا در شکل سیر بودن , بهتر است صرفا 2 تا 3 قاشق چای‌خوری بستنی بخوریم یا این که فقط یک پنجم آب‌میوه را بنوشیم &# پیکر تراشی با لیپوماتیک ;


برچسب‌ها: تویوتا ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 تير 1396ساعت 4:34  توسط Stallings Skovsgaard  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]